Jako niezbędny biznes pozostajemy operatywni. Wysyłamy pełną gamę produktów i zaspokajamy potrzeby naszych klientów. Przeczytaj tutaj naszą odpowiedź na COVID-19.

SPRZĘT UŻYWANY

Unbreakable

Branża, której jednym z elementów są przenośne kabiny toaletowe rozwija się na całym świecie dzięki korzyściom ekonomicznym, jakie zapewnia przemysłowi budowlanemu i gałęziom związanym z imprezami na świeżym powietrzu. Wyposażając place budów i miejsca rozmaitych wydarzeń w wygodne toalety przenośne, firmy budowlane notują wzrost wydajności pracowników, a organizatorzy imprez zwiększają sprzedaż dzięki wydłużeniu czasu spędzanego przez gości na ich terenie. Korzyści płynące z mobilnych toalet obejmują również inne ważne obszary, takie jak ochrona zdrowia publicznego i środowiska.

Dowiedz się więcej

Wciąż rosnące zapotrzebowanie na przenośne kabiny wc otwiera doskonałe możliwości biznesowe zarówno dla nowych firm, jak i już istniejących, pragnących rozszerzyć działalność na ten segment rynku. Świadcząc usługi, na które istnieje szerokie zapotrzebowanie rynkowe i które przynoszą korzyści społeczeństwu, właściciele firm oferujących mobilne toalety dostrzegają rentowność wynajmu i obsługi toalet oraz nieograniczony potencjał rozwoju w tej branży.

Firma Satellite oferuje kompletne programy startowe oraz bieżące sesje szkoleniowe z zakresu marketingu i działalności operacyjnej istniejącym firmom których działalność to wynajem toalet przenośnych. Szkolenia te, w połączeniu z naszą pełną gamą wc przenośnych, środków sanitarnych i jednostek asenizacyjnych, pomagają właściecielom w rozwoju rentownej działalności w 125 krajach na całym świecie.

Nie jesteśmy firmą oferującą jedno rozwiązanie dla wszystkich. Dzięki gamie 12 standardowych, specjalnych i dostosowanych do wózków inwalidzkich kabinom właściele firm prowadzących wynajem kabin wc zyskują szeroki wybór w zakresie koloru, stylu i wyposażenia, umożliwiający dostosowanie produktów do wizerunku firmy. Oferujemy zarówno niedrogie modele, jak i luksusowe wc przenośne z systemami spłukiwania, umywalkami, oświetleniem zasilanym energią słoneczną, półkami i innym wyposażeniem opcjonalnym. Dbając o pełne zadowolenie klientów, firma Satellite dostarcza stylowe i higieniczne przenośne kabiny w każdym zakresie cenowym, chronione od 4 do lat 10 gwarancją.

Do odpowiedniej konserwacji toalet przeznaczone są środki zapachowe i czyszczące Safe-T-Fresh. Oferujemy wiele różnych rodzajów środków przeznaczonych do konkretnych warunków klimatycznych i intensywności użytkowania kabin oraz dostosowanych do wymogów oczyszczalni ścieków, a także pełną linię produktów ekologicznych. Kupując produkty Safe-T-Fresh nasi klienci zbierają punkty, które następnie mogą wymieniać na bezpłatne toalety, stanowiska do mycia rąk, zbiorniki magazynujące i inne wysokiej jakości produkty. Zatem używając wyrobów Safe-T-Fresh, klienci zyskują czystość w kabinach i nagrody za zakupy.

Jednostki asenizacyjne firmy Satellite pozwalają bardziej efektywnie planować trasy. Zaprojektowane i wyprodukowane specjalnie z myślą o łatwym i szybkim opróżnianiu przenośnych kabin, są one oferowane w całej Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Dostępny jest szeroki wybór wersji, poczynając od małej 3000-litrowej jednostki typu 2, którą można przewozić samochodem typu pick-up, po jednostki o pojemności prawie 12000 litrów, na stałe zamontowanej na samochodzie.

Oprócz samych produktów nasz ogólnoświatowy zespół dyrektorów regionalnych zapewnia lokalne wsparcie, oferując klientom pomoc w zakresie doboru rozwiązań, zagadnień operacyjnych i najlepszych praktyk biznesowych, stosowanych przez wielu spośród czołowych operatorów na całym świecie. Dodatkowymi osobami kontaktowymi w firmie Satellite, których zadaniem jest dbałość o szybkie reagowanie na wszelkie zgłaszane pytania i problemy, są przedstawiciele ds. obsługi klientów.

Sektor mobilnych sanitariatów nieustannie się rozwija, w dużej mierze dzięki operatorom i dostawcom współpracującym ze sobą w celu poprawy poszanowania ludzkiej godności, jakości życia, wydajności i ochrony środowiska. Aby dowiedzieć się więcej na temat produktów Satellite, prosimy o kontakt z odpowiednim dyrektorem regionalnym.

Skontaktuj się z nami już dziś.