Imprezy plenerowe

Proszę wybrać liczbę osób, które wezmą udział w wydarzeniu.

Place budowy

Proszę wybrać oczekiwaną liczbę pracowników.
  • Zgodnie z normą Z4.3 Amerykańskiego Instytutu Narodowego
  • Toalety powinny znajdować się w odległości nie większej niż 60 metrów od miejsca pracy.
  • W oparciu o 8-godzinny dzień pracy i 40-godzinny tydzień pracy.

O nas

Firma Satellite Industries jest największym na świecie dostawcą produktów dla branży samodzielnych toalet, w tym toalet, spłuczek i produktów dezodorujących. Siedziba główna firmy Satellite znajduje się w Minneapolis, w stanie Minnesota, a europejska siedziba główna w Brukseli, w Belgii. Biura/magazyny znajdują się również w Appleby w Wielkiej Brytanii oraz w Duisburgu, Niemczech, Francji i RPA. W Stanach Zjednoczonych centra dystrybucyjne znajdują się w Virginii, Kansas, Oregonie i Kalifornii.

W zakresie produktów firma Satellite oferuje 12 modeli samodzielnych toalet, od urządzeń standardowych po modele przystosowane do przewozu osób na wózkach inwalidzkich, a także różne modele specjalne. Toalety są dostępne w wersjach spłukiwanych i niespłukiwanych, z prysznicem, a w Europie jako w pełni podłączone toalety ze stacjami mycia rąk z ciepłą wodą. Firma oferuje również różnorodne tureckie toalety na rynki azjatyckie i bliskowschodnie.

Firma Satellite jest wiodącym producentem niezależnych ciężarówek do transportu toalet w Ameryce Północnej, począwszy od małych, wsuwanych modułów o pojemności 400 galonów po aluminiowe zbiorniki o pojemności 2500 galonów na podwoziach Peterbilt, Ford, Freightliner, Dodge, Kenworth i Heno. Firma Satellite produkuje również wozy asenizacyjne i niektóre moduły dla przemysłu naftowego i gazowego.

Dezodoranty i środki czystości Safe-T-Fresh są produkowane przez firmę Satellite Environmental, zlokalizowaną w pobliżu Austin w Teksasie. Rodzaje produktów obejmują dezodoranty w płynie, saszetki, tabletki, środki zapachowe do kabin, środki do czyszczenia toalet i ciężarówek, produkty do usuwania graffiti i inne produkty ważne dla branży mobilnych urządzeń sanitarnych. Przyjazne dla środowiska preparaty do odświeżania powietrza dostępne są w formie płynnej i saszetkowej. Safe-T-Fresh oferuje również najbardziej wszechstronny program lojalnościowy dla klientów, ROI Rewards.

Inne produkty obejmują samodzielne stanowiska do mycia i dezynfekcji rąk oraz zbiorniki na wodę używaną w zastosowaniach o dużej objętości.

Wymagane przenośne toalety
Dodatkowa przenośna toaleta na każdych 10 pracowników
Ponownie oszacować