REAKCJA NA WIRUS COVID-19 FIRMY SATELLITE INDUSTRIES

 

Zgodnie z wytycznymi CIMA Satellite Industries jest uważana za podstawową działalność gospodarczą i jako taka pozostaniemy otwarci i będziemy wysyłać pełną gamę naszych toalet, środków sanitarnych, urządzeń serwisowych i przyczep do toalet, aby zapewnić dostawy dla naszej branży. Jesteśmy zajęci obsługą potrzeb klientów i dostarczaniem sprzętu, który jest bardzo potrzebny do powstrzymania pandemii COVID-19. Jesteśmy dumni, że możemy odegrać rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa naszemu światu i jesteśmy zobowiązani do zachowania otwartości w czasie tego kryzysu.
- John Babcock, Prezes


COVID-19 NAJLEPSZE PRAKTYKI

WSPARCIE Z ZASOBÓW LUDZKICH SATELLITE

Chętnie podzielimy się “najlepszymi praktykami” dotyczącymi tego, jak radzimy sobie z kryzysem coronawirusowym. Możemy porozmawiać o konkretnych kwestiach i poinformować Państwo, co “polecilibyśmy”, ale nie jesteśmy adwokatami, więc nie możemy zaoferować porady prawnej.

Możemy pomóc:

  • Komunikacja pracownicza
  • Szablony dokumentów
  • Plakaty z przypomnieniami

Béatrice Niyibigira
Kierownik biura
beatricen@satelliteindustries.com


OPERACJE MAGAZYNOWE I ODBIORY PRZEZ KLIENTÓW

Wszystkie magazyny są otwarte bez zmian w godzinach pracy. Regionalne lokalizacje magazynów znajdują się tutaj..

  • Odbiór przez klienta jest nadal realizowany.
  • Prosimy, aby klienci zadzwonili po przyjeździe i podali swój numer zamówienia sprzedaży.
  • Personel firmy Satellite wyprowadzi produkt na zewnątrz pojazdu i może pomóc w załadunku (jeśli wszystkie strony przestrzegają wytycznych dotyczących odległości społecznych).


HIGIENA RĄK

UMYWALKI SATELLITE, STACJA DO ODKAŻANIA RĄK ORAZ PRODUKTY DO ODKAŻANIA/ MYDŁA

Oczekuje się, że będziemy mieli do czynienia z dużym popytem na środki dezynfekujące i wydłużonym czasem realizacji zamówień. Pracujemy sumiennie, aby jak najszybciej zrealizować zamówienia i zapewnić naszym klientom więcej możliwości. Sytuacja w zakresie dostaw zmienia się codziennie i w zależności od produktu możemy mieć pewną natychmiastową dostępność produktów.

W celu uzyskania najdokładniejszych, najbardziej aktualnych informacji i rozwiązań prosimy o kontakt z członkami regionalnego zespołu sprzedaży.

Już niedługo : Nowy stojak na odkażacze do rąk i opcje odkażaczy luzem. Dowiedz się jak ponownie wykorzystać saszetki z.


KONTAKTY PAŃSTWOWE I REGIONALNE

Nasi regionalni menedżerowie sprzedaży i członkowie zespołu wsparcia sprzedaży są dostępni, aby odpowiedzieć na Państwa pytania dotyczące dostępności produktów, czasu realizacji i opcji.

Skontaktuj się z lokalnym kierownikiem regionalnym
Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem ds. obsługi klienta


Zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji: +48/ 62 760 3870