Polityka Prywatności

Polityka Prywatności

Dziękujemy za odwiedzenie SatelliteIndustries.pl i zapoznanie się z naszą polityką prywatności. Twoja prywatność jest dla nas ważna, a nasza polityka jest prosta: nie będziemy zbierać żadnych informacji umożliwiających identyfikację użytkownika podczas odwiedzania strony internetowej, chyba że użytkownik zdecyduje się podać takie informacje. Niniejsza polityka prywatności nie opisuje praktyk zbierania informacji na innych stronach, w tym tych, które są powiązane z tą stroną internetową.


Rodzaj informacji, które gromadzimy i wykorzystujemy :

Serwer, na którym znajduje się strona internetowa, gromadzi i zapisuje jedynie domyślne informacje, które są zazwyczaj rejestrowane przez oprogramowanie serwera WWW. Informacje te mogą obejmować datę i godzinę wizyty, adres IP oraz żądane strony i obrazy.


Podobnie jak większość stron internetowych, SatelliteIndustries.pl gromadzi i rejestruje informacje automatycznie oraz za pomocą elektronicznych narzędzi znakujących, które mogą być dla użytkownika przejrzyste, takie jak adres IP, nazwa i lokalizacja dostawcy usług internetowych, typ i wersja przeglądarki, czas trwania wizyty na SatelliteIndustries.pl, zapytania wyszukiwania, dane o strumieniu kliknięć, lokalizacja, która skierowała użytkownika do SatelliteIndustries.pl oraz średnia liczba przeglądanych stron. SatelliteIndustries.pl nie tworzy, nie umieszcza ani nie analizuje plików cookie zawierających dane.


W przypadku odwiedzenia innej strony internetowej przed przeglądaniem SatelliteIndustries.pl, strona ta może umieścić w adresie URL informacje, takie jak zapytania wyszukiwania, które mogą zostać przez nas zarejestrowane. Adres IP to identyfikator przypisany do konkretnego komputera podczas uzyskiwania dostępu do Internetu. W zależności od sposobu łączenia się z Internetem, adres IP może być zawsze taki sam lub może się zmieniać za każdym razem, gdy uzyskuje się dostęp do Internetu. Należy pamiętać, że rejestrowanie adresu IP nie dostarcza nam żadnych informacji umożliwiających identyfikację użytkownika, takich jak imię i nazwisko, adres e-mail czy adres domowy lub służbowy.


Zmiany i aktualizacje niniejszej polityki :

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany informacji, usług, funkcji i zasad w dowolnym momencie. Wszelkie zmiany w tej polityce oraz innych politykach zamieszczonych na tej stronie internetowej będą publikowane w formie pisemnej.


Informacje kontaktowe:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej polityki prywatności, skontaktuj się z nami pod adresem :


Satellite Industries
2530 Xenium Lane N
Minneapolis, MN 55441

 

Zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji: +48/ 62 760 3870