Zasoby

Pliki do pobrania, dokumenty i przydatne wskazówki związane z branżą, pomagające w efektywnym prowadzeniu działalności. Jeśli nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami.

 

Programy szkoleniowe

Wszechstronne programy szkoleniowe opracowane przez liderów branży, dostarczające praktycznych informacji na temat usług, działalności i marketingu, wspomagające rozwój działalności.

Broszury produktów i katalog części

Informacje o poszczególnych produktach oraz pełen katalog części zamiennych

Galeria multimedialna

Pobierz zdjęcia kabin i umywalek, które możesz wykorzystać na swojej stronie internetowej lub w materiałach drukowanych. Możesz też obejrzeć gamę pojazdów oferowanych przez firmę Satellite w formie pokazu slajdów.

Instrukcje

Instrukcje montażu kabin i akcesoriów.

Gwarancje, świadectwa zgodności i karty charakterystyki

Wnioski o karty charakterystyki oraz inne potrzebne atesty i świadectwa zgodności.

Narzędzia i porady

Rozwiązania problemów, narzędzia do planowania tras i imprez, informacje i wskazówki dotyczące stosowania środków zapachowych, poradniki marketingowe/biznesowe oraz programy szkoleniowe dotyczące wszystkich aspektów działalności związanej z przenośnym sprzętem sanitarnym.

Program ROI

Dział Safe-T-Fresh oferuje klientom pierwszy w branży i najbardziej wszechstronny program lojalnościowy z nagrodami ROI. W ramach naszego programu, kupując środki zapachowe, zbierasz punkty, które możesz wymieniać na kabiny toaletowe, pojazdy, środki zapachowe i części.

Zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji: +48/ 62 760 3870