Programy szkoleniowe dla firm obsługujących przenośne toalety

Program szkoleniowy

Każdego roku firma Satellite organizuje dwudniowe seminarium szkoleniowe na początku targów Pumper Show (wiosna) oraz kongresu PSAI (jesień) w Stanach Zjednoczonych. Ta dwudniowa sesja szkoleniowa kosztuje 370 EUR od firmy, z czego 190 EUR jest zwracane w postaci certyfikatu, którego można użyć przy zakupie dowolnego produktu Satellite. W szkoleniu może uczestniczyć dowolna liczba pracowników firmy.

Seminarium obejmuje zbiór praktycznych informacji o metodach i procedurach stosowanych przez wiele wiodących przedsiębiorstw z branży przenośnych sanitariatów. Nasza firma szczyci się chlubną historią — przed rokiem 1988 Satellite była największą na świecie firmą w sektorze mobilnych toalet, dysponującą flotą 20.000 kabin. Późniejsza sprzedaż działu serwisowego umożliwiła naszej firmie koncentrację na produkcji sanitariatów i dostarczaniu ich operatorom. Perspektywa ta została uwzględniona przy opracowywaniu materiałów szkoleniowych.

Omawiane tematy obejmują codzienne procedury serwisowe, monitorowanie i raportowanie, reklamę i marketing, prawidłowe stosowanie środków zapachowych oraz przegląd pojazdów i ich właściwą konserwację (w zależności od dostępności osoby odpowiedzialnej za pojazdy w firmie Satellite).

W celu dokonania wstępnej rejestracji lub uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt pod adresem info@satelliteindustries.com.

Łącza

Targi Pumper Show: www.pumpershow.com
Kongres PSAI: www.psai.org

Zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji: +48/ 62 760 3870