O NAS

O nas

Satellite Industries

Firma Satellite Industries jest największym na świecie dostawcą produktów z branży przenośnych sanitariatów, w tym kabin toaletowych, jednostek asenizacyjnych i środków sanitarnych. Siedziba główna firmy mieści się w Minneapolis, w stanie Minnesota, a główne biuro na Europę znajduje się w Brukseli. Posiadamy biura/magazyny również w Tamworth, w Wielkiej Brytanii oraz w Wülfrath, w Niemczech. Stany Zjednoczone są obsługiwane przez centra dystrybucyjne w Virginii, Kansas, Oregonie i Kalifornii.

Gama produktów firmy Satellite obejmuje 12 modeli przenośnych kabin — od standardowych po przeznaczone dla wózków inwalidzkich i toalety specjalne. Dostępne są sanitariaty z i bez systemu spłukiwania, kabiny prysznicowe, a w Europie również modele z pełną hydrauliką i stanowiskami do mycia rąk z ciepłą wodą. Firma oferuje także różne typy ubikacji kucanych, przeznaczonych na rynki Azji i Bliskiego Wschodu.

Jednostki asenizacyjne, zaprojektowane i wyprodukowane specjalnie z myślą o łatwym i szybkim opróżnianiu przenośnych kabin, są oferowane w całej Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Dostępny jest szeroki wybór wersji, poczynając od małej 3000-litrowej jednostki typu 2, którą można przewozić samochodem typu pick-up, po jednostki o pojemności prawie 12000 litrów, na stałe zamontowane na samochodzie.

Dział środków zapachowych i czyszczących Safe-T-Fresh, produkowanych przez Satellite Environmental, ma siedzibę w pobliżu Austin w Teksasie. Gama wyrobów obejmuje środki zapachowe w płynie, saszetkach i tabletkach, spraye toaletowe, środki czyszczące do mycia sanitariatów i pojazdów, środki do usuwania graffiti oraz inne produkty niezbędne w branży przenośnych toalet. Oferujemy ekologiczne formuły zapachowe, dostępne w płynie i w saszetkach. Safe-T-Fresh to również pierwszy w branży i najbardziej wszechstronny program lojalnościowy z nagrodami ROI.

Inne oferowane produkty to wolnostojące umywalki i stanowiska do higieny rąk oraz zbiorniki magazynujące, wykorzystywane w zastosowaniach wymagających dużej pojemności.

Zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji: +48/ 62 760 3870